En Üst

28 Mart 2017

Faciaya ramak kala durdu

Faciaya ramak kala durdu
Haber İçi Üst

Duygu ALAN

Göçmenköy’de trafik ışıklarında dün iki aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada deyim yerindeyse facianın eşiğinden dönüldü.
Çarpmanın etkisi ile direksiyon hakimiyetini kaybeden KP 704 plakalı araç sürücüsü, bölgede faaliyet gösteren “Fehim Cafe” isimli iş yerinin demir korkuluklarına ve hemen önünde bulunan telefon direklerine vurarak durdu.
Kazada cafenin demir korkuluğunda, telefon direklerinde ve KP 704 plakalı araçta hasar meydana gelirken olay sırasında cafede bulunan çok sayıda müşteri ise ölümün eşiğinden kıl payı kurtuldu.

Kaza nasıl oldu?
Polisten edinilen bilgiye göre kaza, Göçmenköy’de trafik ışıklarında dün öğle saatlerinde, Hakan Atamtürk yönetimindeki GJ 490 plakalı aracın Metropol yolunda trafik ışıklarında sağa dönülmeyen yerde sağa dönerek o esnada karşı yoldan seyreden Ali Ekber Erciyas yönetimindeki KP 704 plakalı aracın önünü tıkayarak iki aracın çarpışmasını sonucu meydana geldi.
Kazada, her iki araçta da maddi hasar meydana gelirken korkulan olmadı. Araç sürücüleri şans eseri kazayı yara almadan atlattı.

 


Kazada, Fehim Cafe’nin demir korkuluğunda, telefon direklerinde ve KP 704 plakalı araçta hasar meydana geldi

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King