En Üst

28 Nisan 2017

Eşeledikçe dosyası kabarıyor

Eşeledikçe dosyası kabarıyor
Haber İçi Üst

 

Lefkoşa’da Nisan ve Temmuz 2013 tarihlerinde çalıştığı iş yerine ait 25 bin TL’yi cebe atan zanlı İlhan Güler, polisteki 2 gün tutukluluğun ardından ek tutukluluk talebi ile dün yeniden yargıç önüne çıkarıldı.
Mahkemede zanlı hakkında ifade veren polis memuru, zanlı İlhan Güler’in Lefkoşa Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren H.K.’nin direktörlüğünü yaptığı şirkette, Gazimağusa pazarlamacısı olarak çalıştığı Nisan ve Temmuz 2013 tarihlerinde şirketine ait 51 adet gıda ve kozmetik ürününü, müşterilerine vererek toplamda 25 bin TL’yi tasarrufuna geçirdiğini kaydetti.
Zanlının Salı günü mahkemeye çıkarılarak hakkında 2 gün tutukluluk temin edildiğini söyleyen polis, bu süre içerisinde yapılan soruşturmada zanlının ayrıca, “Sahte evrak düzenleme ve tedavüle sürme” suçunu işlediğinin tespit edildiğini söyledi.
Polis, yapılan ileri soruşturmada zanlının,  imzasının bulunduğu 55 adet makbuzun incelendiğini ve muhasebeye teslim edilen bazı makbuzların zanlı tarafından sahtelenmiş olduğunu tespit ettiklerini kaydetti.

4 gün daha tutuklu kalacak
Polis, soruşturma kapsamında, konu hırsızlık olayı ile ilgili, 20 ayrı işletme ile görüşüldüğünü, 24 kişinin de bilgisine başvurulduğunu ifade etti.
Halen incelenmesi gereken makbuzların olduğunu söyleyen polis, zanlının bu aşama 4 gün daha poliste tutuklu kalmasını talep etti.
Zanlı İlhan Güler, soruşturmanın selameti açısından 4 gün daha poliste tutuklu kalacak.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King