En Üst

25 Nisan 2017

Er ya da geç doğru olan kazanacak

Er ya da geç doğru olan kazanacak
Haber İçi Üst

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Milletvekili Ahmet Kaşif, “UBP’nin ve ülkenin iyi yönetilmesi için canla başla çalışmaya devam edeceklerini” belirtti.

Kaşif, yaptığı yazılı açıklamada, tek hedeflerinin UBP ve ülkenin doğru dürüst idare edilmesi, vatandaşın giderek artan sıkıntılarının aşılarak ülkenin kalkınması olduğunu” ifade etti.

UBP 19’ncu olağan kurultayı artık geride kaldığına işaret eden Kaşif “Malum oyunlar neticesinde UBP 19’ncu kurultayında genel başkanlık yarışını kaybetmiş olsam da, üzerimde UBP tabanının ve halkımızın çok büyük kesiminin sorumluluğu olduğunun bilincindeyiz. Nitekim teşekkür amaçlı olarak ziyaret ettiğim UBP delegeleri, köylümüz, kentlimiz benden parti içinde başlattığımız mücadeleyi devam ettirmemi talep etmektedirler” ifadelerine yer verdi.

Devamla, kendisine destek verenlerle yaptıkları toplantılar sonrasında açıkladıkları şekilde “partinin ve ülkenin iyi yönetilmesi için canla başla çalışmaya devam edeceklerini” kaydeden Kaşif,”İnanıyoruz ki er ya da geç doğru olan ve hak eden galip gelecek, KKTC halkı daha güzel günlere mutlaka ulaşacaktır. Parti tabanımız ve halkımız yaşananların, kimin ne yaptığının, neyi yapmadığının farkındadır” dedi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King