En Üst

29 Mart 2017

En seksi hemşire!

Haber İçi Üst

TV’de yeni başlayacak bir programa konuk olan seksi oyuncu Nurgül Yeşilçay konseptli fotoğraf çekimlerinde hemşire kılığına girdi, Erdem Yener ise deli gömleği giydi
18 Mayıs Cumartesi saat 22.00’de NTV ekranlarında başlayacak olan “Mehmet Turgut’la Falan Filan”ın ilk konukları Nurgül Yeşilçay ve Erdem Yener…
Her hafta farklı bir konunun ele alınacağı programın ilk bölümünün konusu ise “delilik”. Nurgül Yeşilçay’ın hemşire, Erdem Yener’in ise deli rolünde Mehmet Turgut'un objektifine poz verdiği programın Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşen çekimleri, 6 saatten fazla sürdü.
Mehmet Turgut’un “Sizi ne delirtir?”, “Size göre delilik nedir?”, “Yaptığınız en deli şey neydi?”, “Delirmekten neden bu kadar korkuyoruz?” sorularını Yeşilçay ve Yener’in delirmeden sabırla yanıtladığı programın çekimleri renkli sahnelere ev sahipliği yaptı.
Sohbet sonrası gerçekleştirilen konseptli fotoğraf çekimlerinde ise;  Nurgül Yeşilçay hemşire kostümü giyerken, Erdem Yener deli gömleği giydi. “Deli” rolündeki Erdem Yener'i zapt etmek zor oldu, ancak Nurgül Yeşilçay onu sakinleştirmeyi başardı.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King