En Üst

30 Nisan 2017

Drogba’dan flaş açıklama!

Drogba’dan flaş açıklama!
Haber İçi Üst

Sports Illustrated dergisinden Grant Wahl'a kapsamlı bir röportaj veren Drogba, Galatasaray'daki geleceği, kariyer planları ve ABD'de futbol oynama düşünceleri hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Galatasaray'daki geleceği konusunda gelen bir soruya halen 1 yıllık kontratının olduğunu hatırlatarak cevaplayan Drogba sözlerini şöyle sürdürdü; "Kulüp benden ben de kulüpten memnunum. Ama ne olacağını göreceğiz. İyi bir sezon geçirmek istiyorum. Umarım Çin'de yaşadığım gibi işler kötü gitmez."
Kariyer planlarıyla ilgili bir soruya üç sezon daha üst seviyede futbol oynayabileceği şeklinde cevap veren golcü oyuncu, "Şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Fiziksel açıdan kendimi geçen sezondan daha iyi olduğumu düşünüyorum. Üç sezon daha bu seviyede oynarım. Kendime bir limit koymuyorum ancak durmam gereken zamanı da biliyorum" dedi.
Bir gün Amerikan Futbol Ligi'nde (MLS) forma giyebileceğini de belirten yıldız forvet "Eğer böyle bir şey gerçekleşirse çok ilginç olur. ABD'de futbol gelişiyor. Ben de takip ediyorum. Eğer bir gün fırsat olursa MLS'de forma giyebilirim" dedi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King