En Üst

27 Haziran 2017

Drogba’dan dev proje

Drogba’dan dev proje
Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

2007 yılında kendi ismi ile kurduğu vakıf aracılığıyla ülkesinde birçok yardım organizasyonu düzenleyen 35 yaşındaki oyuncunun yeni ve çok önemli bir işe daha imza atmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

Drogba yaptığı açıklamada “Üzerinde çalıştığımız birçok proje var. Bunlardan biri ülke çapında inşa etmeyi planladığımız hastaneler” dedi. Yıldız oyuncunun 5 adet hastanenin yapımına girişeceği kaydedildi. İlk hastanenin Abidjan’da yapılacağı belirtilirken, inşaatın 6-8 ayda bitmesinin planlandığı bildirildi. Hastanelerin farklı kentlerde inşa edilerek tüm Fildişi Sahili’ne yayılacağı kaydedildi. 4 milyon euroyu bulması beklenen çalışma tamamlandığında, Drogba gerçekleştirdiği proje ile ülkenin en önemli hayır işlerinden birine imza atmış olacak.

Sevgi seli

Galatasaray’ın yıldız oyuncularından Emmanuel Eboue ve Didier Drogba, George’s National Football Centre’da hayranlarıyla bir araya geldi. İngiltere Futbol Federasyonu’nun Birmingham bölgesinde düzenlediği özel bir turnuva için tesislerde bulunan 86 öğrenci, antrenörleriyle birlikte Galatasaray’ın Fildişili oyuncularını ziyaret etti.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App