DP-UG Girne Seçim ve İrtibat Bürosu açıldı

26 Haziran 2013 Çarşamba | 16:06
DP-UG Girne Seçim ve İrtibat Bürosu açıldı
Kıbrıs Town Houses

Demokrat Parti Ulusal Güçler (DP Ulusal Güçler) Girne İlçe ‘Seçim ve İrtibat Bürosu’, Girne Milletvekili ve Milletvekili adaylarının katılımıyla açıldı.

Partiden yapılan açıklamaya göre açılışa, Girne İlçe Kadın ve Gençlik Örgütleri, partililer ve halk da katıldı.

Açılış öncesi milletvekilleri İlkay Kamil ve Esat Ergün Serdaroğlu ile milletvekili adayları Özdemir Berova, Derviş Refiker, Hande Kayasal, Başak Tekerek, Sedat Hacımehmet, Gülay Deryagil, Sevgi Değgin, Adnan Altan ile DP Ulusal Güçler Girne İlçe Başkanı Mustafa Özdeğirmenci halkı selamladı.

Açılışta konuşan DP Ulusal Güçler Girne İlçe Başkanı Mustafa Özdeğirmenci, “Ülkede hizmet yapılacaksa bunun tek adresi DP Ulusal Güçlerdir” diye konuştu.

“İktidar partisi olmayı hedeflediklerini” ve “28 Temmuz sonrasında daha katılımcı, daha özgürlükçü ve daha demokratik bir yapılanma ile tüm halkı kucaklayacaklarını” söyleyen Özdeğirmenci, açılışa katılan ve destek verenlere teşekkür etti.

Özdeğirmenci, “Ülkede reformların ve yenilenmenin gerçekleşmesi için DP Ulusal Güçler’in iktidara gelmesi gerektiğini” söyledi ve devam etti:

“Bu düşüncelerle DP Ulusal Güçler’in kardeşlik, dayanışma ofisinin açılışını yapmaktan duyduğumuz heyecan malum. Herkes bilmelidir ki seçim süresince, seçim ve irtibat ofisimizin kapıları tüm halkımıza sonuna dek açık olacak. Buradan çağrı yapıyorum, kadınlarımız, gençlerimiz kısacası tüm halkımız davetlidir”

DP Ulusal Güçler Milletvekilleri ve Milletvekili adayları Girne İlçe Seçim ve İrtibat Bürosu’nun açılışının ardından vatandaşlarla sohbet etti.