En Üst

29 Nisan 2017

Diker Davasında Adım Adım Sona Doğru!

Diker Davasında Adım Adım Sona Doğru!
Haber İçi Üst

Haspolat’ta Nisan 2012 tarihinde öz oğlu Mustafa Diker’i öldürdüğü gerekçesi ile Lefkoşa Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan sanık Erol Diker, dün yeniden yargıç karşısına çıkarıldı.
Tanıkların dinlenmesi ile devam eden duruşmada, dün de Polis Genel Müdürlüğü Kriminalistik Şube’de uzman polis Celal Erden ve Polis Genel Müdürlüğü Grafoloji ve Sahtecilik Şubesi’nde uzman Gülhan Menteş, tanık olarak dinlendi.
Tanık Celal Erden, Mustafa Diker cinayeti ile ilgili parmak izi araştırmalarının sonucunun belirtildiği raporu mahkemeye delil olarak sundu, rapor hakkında mahkemeye detaylı bilgi verdi.
Tanık Gülhan Menteş de Mustafa Diker’e ait doğum kağıtlarında bulunan sanık Erol Diker’e ait olduğu tespit edilen bazı yazılar üzerinde yapılan araştırmalar konusunda mahkemeye detaylı bilgi verdi.

Gözler perşembe gününe çevrildi
Lefkoşa Ağır Ceza Mahkemesi Heyeti’nin uzun süredir meşgul eden Erol Diker davasında sona doğru geliniyor. Davanın adli tatil öncesinde karara bağlanması bekleniyor.
Tanıkların dinlenmesi ile devam eden Mustafa Diker cinayeti ile ilgili davada, perşembe günü tanık kürsüsüne cinayetin soruşturmasını yürüten polis müfettişi Aslan Coşkun çıkacak.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King