Dereboyu Cardplus ile Renklenecek

20 Haziran 2013 Perşembe | 15:28
Dereboyu Cardplus ile Renklenecek
Kıbrıs Town Houses

Cardplus ve Lefkoşa Türk Belediyesi işbirliğinde gerçekleşecek yaz şöleni Radyo Juke’un medya sponsorluğu yanında farklı firmalarında destek vereceği ve çeşitli eğlence aktiviteleriyle günün erken saatlerinde başlayıp gece geç saatlere kadar sürecektir.
Şöleni ziyaret eden halk mağazalarda özel yapılacak indirimlerden faydalanabilmeleri yanında etkinlik kapsamında 5 ayrı sahnede birçok yerli sanatçı ve müzisyenlerin sunacağı müzikleri ve Gençlik Dairesinin düzenleyeceği kortej yürüyüşü ile dans gösterilerini izleyebilecekler. Ayrıca İstanbul Büyük Çekmece Belediyesi Halk dansları ekibinin gösterisi yer alacaktır.
Şölenin ana sponsoru olan Cardplus yetkilileri yaptıkları açıklamada Dereboyu Yaz şölenine özel gün boyunca Dereboyu’ndaki mağazalarda yapılacak alışverişlerde artı dört taksit hediye imkanı sunarken; peşin işlemlerde 2 kat puan vereceklerini belirtmişlerdir.
Bu şölen ile alışveriş ve eğlence için orada bulunan halka hem de esnafa keyifli ve renkli günler yaşatmayı hedefleyen Cardplus artı taksit ve 2 kat puan imkanları yanında 22 ile 23 Haziran günlerini kapsayan bir hafta sonu kampanyası düzenlemiştir.
Dereboyu yaz şölenine ve tüm hafta sonu alışverişlerinde Cardplus kartını kullananlara pos cihazından çıkan slip üzerinde bir çekiliş kodu verileceğini ve bu çekiliş kodları arasında yapılacak çekiliş ile 2 çifte 2 gece 3 gün PORT CRATOS Hotel de hafta içi full board plus konaklama kazanma şansına sahip olacaklardır. Kişilerin kampanya tarihleri olan 22 ve 23 Haziran günleri süresince her alışverişe bir çekiliş kodu kazanarak birçok çekiliş kodu kazanabilmeleri yanında çiftler konaklama tarihlerini kendileri belirleme şansına sahip olacaklardır.
Kampanya çekilişi 25 Haziran Salı günü gerçekleştirilip Port Cratos Hotelde tatil kazanan kişilerin isimleri Cardplus web sayfasında ve Facebook sayfasında duyurulacaktır.