En Üst

29 Haziran 2017

Davullu zurnalı Gündeş coşkusu

Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

Golden Tulip Hotel &Pasha Casino’da sahne alan Türkiye’nin güçlü yorumcusu Ebru Gündeş, birbirinden muhteşem şarkılarla sahnede adeta fırtınalar estirdi.

Sahnede bu kez de yeşil abiye kostüm tercih eden Gündeş, dekoltesi ve müthiş sahne performansıyla herkesi şaşırttı.
Yeni tarzıyla Golden Tulip sahnesinde birbirinden güzel şarkılarını seslendiren güzel şarkıcı, ara vermeden iki buçuk saat sahnede kalarak Kıbrıs’ta yeni bir rekora imza attı.
Asma davullarla şov yapmak için sahneye çıkan ritim grubunun şovu ise görülmeye değerdi. Tamamen svorovski taşlarla kaplanmış olan davullarla sahnede halay çeken Ebru Gündeş, kendisini izlemeye gelen konuklara adeta oturma yasağı koydu.
Ünlü sanatçı yıllardır sahne aldığı Kıbrıs’ta ilk kez halk müziği eseri de seslendirdi ve büyük alkış topladı.
Ebru Gündeş, sevilen şarkıları Gönlümün Efendisi, İmkansız Aşk, Tanrı Misafiri, Deli Divane, Fırtınalar, Sen Allah’ın Bir Lütufsun, Ben Olmayınca, Şahane ve Ölümsüz Aşklar’ı da seslendirdi.
Nostaljik parçalar yanında,  “Aldırma Deli Gönlüm – Sen Yoluna Ben Yoluma ve Yaparım Bilirsin” adlı son versiyon şarkılarını sevenlerinin arasında okuyan güçlü yorumcu Ebru Gündeş en kısa zamanda yeni konser sözü vererek Golden Tulip sahnesinde ki muhteşem konserini sonlandırdı.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App