En Üst

30 Nisan 2017

Çocuklarına bu ismi veriyorlar

Haber İçi Üst

Şu sıralar tüm dünyada milyonlarca kişinin gözü iki hamile kadında. Biri İnglitere Prensi William'ın eşi Düşes Catherine diğeri de Kim Kardashian.. Bebeklerin cinsiyeti, hangi ismin verileceği de en çok merak edilen konuların başında geliyor.

Kraliyet çifti bu konudaki bilgileri sır gibi saklarken bütün hayatını kameralar karşısında yaşayan Kim Kardashian ile sevgilisi Kanye West'in bebeklerine hangi isimleri vermeyi düşündüğü iki gündür magazin sitelerinde en çok okunan haberlerden.

Çiftin yakın çevresinden gelen haberlere göre Kardashian ve West, bebeklerine büyük olasılıkla North (Kuzey) adını verecek. Çiftin bebeği şimdilik Kim Kardashian ve Kanye West'in isimlerinden türetilen "Kimye Bebek' adıyla anılıyor…

Eğer çift karar değiştirmeyip bebeklerine North ön adını verirse bebeğin tam adı da North West olacak. Basın bu durumu da Alfred Hitchcock'un North By Northwest filmine gönderme yaparak "Kanye West'in bir Hitchcock hayranı olduğunu bilmezdik" diye esprili bir şekilde yorumluyor.

Bu arada bazı magazin siteleri de ünlülerin bebeklerine ilginç isim verme yarışından yola çıkarak çifte ilginç öneriler de getiriyor.

Önerilerden biri çiftin bebeğine gerçekten de basının taktığı Kimye adını vermesi.

Bir başka ilginç öneri de Hazelnut yani Fındık. Bu konuda ilham kaynağı olan ünlü ise kızına Apple (Elma) adını veren Gwyneth Paltrow.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King