Cihangir’de transfer belirsizliği

0
17
Cihangir’de transfer belirsizliği

TRANSFER BEKLEMEDE: Süper Lig ekiplerinden Cihangir, yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdürürken transferde belirsizlik yaşıyor. Kaleci Türkkan’ı Kaymaklı’ya, golcü Halil Turan’ı ise Yenicami’ye kaptıran Cihangir, bu iki önemli noktaya henüz transfer yapamadı

İKİNCİ RAKİP GÖÇMENKÖY: Yeni sezon çalışmaları kapsamında ilk hazırlık maçında geçtiğimiz gün Yenicami’ye 2-1 mağlup olan Cihangir ikinci karşılaşmasını yarın 1. Lig ekibi Göçmenköy ile yapacak

Okan KARADEMİR

Süper Lig ekiplerinden Cihangir, sezon hazırlıklarını sürdürürken transferde halen belirsizlik yaşıyor.
Cihangir, maddi sıkıntılardan dolayı kadroda küçülmeye giden Süper Lig ekiplerinden biri durumunda.
Yeni sezon öncesinde Serdarlı’dan Mete, Geçitkale’den Burak ve Hamitköy’den Nazım ile Celal’i kadrosuna katan lacivert-kırmızılılar, kadroda daha çok mevcut genç oyunculara yer vererek yola devam etme kararı aldı.
Bu sezon kaleci Türkkan’ı Kaymaklı’ya golcüsü Halil Turan’ı ise Yenicami’ye kaptıran Cihangir’de bu iki oyuncunun yerlerine henüz transfer yapılmamış olması teknik direktör Mehmet Ali Özgürgün’ü düşündürüyor.

Özgürgün temkinli konuştu
Tecrübeli teknik adam, transfer konusunda ser verip sır vermezken bu konuda düşünülen oyuncular olduğunu görüşmelerin ise sürdüğünü söylemekle yetindi.
Herhangi bir isim açıklamayan Özgürgün, özellikle kaleci konusunda aceleci davranacaklarını söyledi.
Yabancı transferde geçtiğimiz sezonun ilk yarısında Cihangir forması giyen ve sakatlandıktan sonra ülkesine dönen Kamerunlu oyuncu Etheme’yi yeniden kadrosuna katan lacivert-kırmızılılarda, teknik adam Özgürgün ikinci yabancı için de henüz netleşen bir isim olmadığını dile getirdi.

İkinci hazırlık maçı Göçmenköy’le
Yeni sezon öncesi ilk hazırlık maçında geçtiğimiz gün Yenicami’ye 2-1 mağlup olan Cihangir ikinci maçında yarın 1. Lig ekibi Göçmenköy ile karşılaşacak.
Balıkesir Sentetik Sahası’nda geçtiğimiz gün Yenicami’ye karşı oynanan ilk hazırlık maçında Yenicami’nin gollerini yabancı oyuncu Peter kaydederken, Cihangir’in tek golüne serbest vuruştan Fırat imza atmıştı.
Teknik direktör Özgürgün karşılaşmada özellikle genç oyunculara daha çok şans vermişti. Takım, Göçmenköy maçı öncesi son antrenmanını bugün yapacak.