Cihangir Koffi’yi deneyecek

29 Ağustos 2013 Perşembe | 12:56
Cihangir Koffi’yi deneyecek
Kıbrıs Town Houses

KAMP EYLÜL BAŞI:

Cihangir takımı 1-6 Eylül tarihleri arasında Karpaz bölgesindeki Archouse’da kampa girecek

Hüseyin KÖPRÜLÜ

Süper Lig’in etkili takımlarından Cihangir, sezon hazırlıklarını tam hız sürdürüyor. Birçok takım gibi haftada 5 antrenman yapan kırmızı-lacivertiler bir yandan da hazırlık maçlarına ağırlık veriyor. Yarın Y. Boğaziçi ile karşılaşacak olan Cihangir, pazar günü ise MT Gücü ile karşılaşacak. Her iki karşılaşma da Cihangir antrenman sahasında saat 17.30’da oynanacak.

Özgürgün: Her geçen gün iyiye gidiyoruz
Takımın her gün daha iyiye gittiğini belirten Cihangir Teknik Direktörü Mehmetali Özgürgün, takıma yeni gelen futbolcuların performansının ve uyumunun da gittikçe daha iyi bir seviyede olduğunu ifade etti.
Halil ve Türkkan başka takımlara transfer olduğu süreçte, Kaan’ın da futbolu bırakması ile kaleci, defans ve forvet hattına takviye yapan Cihangir, Nazım, Mete, Celal ve kaleci Özgür’ü renklerine katmıştı. Özgürgün, giden oyuncuların yerlerini doldurmak için gerekli transferlerin yapıldığını söyledi.

Ganalı bugün geliyor
Yannik’in takımda kaldığı yeni sezon öncesinde 1 yabancı transfer hakkı daha bulunan Cihangir, Gana’dan bir oyuncuyu bugün adamıza getiriyor. İlk kez ülkemize gelecek olan Koffi forvet hattında oynuyor. Antrenmanlarda, hazırlık maçlarında ve kamp süresinde denenecek olan Koffi’nin akıbeti teknik heyetin raporuna göre belli olacak.

Kamp yeri Karpaz oldu
Kırmızı-lacivertli ekip, 1-6 Eylül tarihleri için kamp programı hazırladı. Karpaz bölgesindeki Archouse’da kampa girecek olan Cihangir, antrenmanlara hız verecek ve takımlarla hazırlık maçları yapacak. Takımın kaynaşmasının kamp süresince daha üst seviyede olacağını belirten Özgürgün’ün, böylece liglerin başlamasına kısa süre kala hazır bir duruma geleceklerini de belirtti.