“Chloe” defilenin yıldızı oldu

8 Haziran 2013 Cumartesi | 15:05
Kıbrıs Town Houses

Gezi olayları nedeniyle Antalya’ya gelmeyen Miranda Kerr’in yerine, Serdar Ortaç’ın İrlandalı sevgilisi Chloe Loghnan podyuma çıktı.
Roberto Bravo firmasının Miranda Kerr için tasarladığı milyon dolarlık kolyeyi ise yine Chloe Loghnan sundu. Moulin Rouge konseptiyle tasarlanan podyuma çıkan manken ve dansçılar büyüledi.
Moda dünyasında en çok konuşulan isimleri podyuma çıkartmasıyla ünlenen Dosso Dossi Fashion Show, bu kez sahne tasarımı ve defile konseptiyle de büyük ilgi gördü.
Fransa’nın ünlü cabareti Moulin Rouge konseptiyle tasarlanan podyum alanında adeta görsel bir şov sunuldu. Etkinlik alanının girişine konulan yel değirmeninden sahne tasarımına kadar Moulin Rouge konseptine sadık kalınarak tasarlanan defile alanının kenarlarına yerleştirilen kabare masalarında ise, konuklar ağırlandı.
Chloe Loghnan büyüledi
Ünlü top model Miranda Kerr’in Türkiye’ye gelişini son anda iptal etmesinin ardından dün düzenlenen defilede podyuma çıkan Serdar Ortaç’ın model nişanlısı Chloe Loghnan, defilenin yıldızı oldu. Güzelliği ve zarafetiyle büyük beğeni toplayan Chloe Loghnan, Miranda Kerr için özel olarak tasarlanan giysilerden ikisini giyerek sergiledi. Avos, Welvet, Down Line, Life Forever firmalarının giysilerini sunan İrlandalı ünlü model, zarafeti ve güzelliğiyle büyük beğeni kazandı