Çetinkayalılar devrede

0
22
Çetinkayalılar devrede

 

Başkan adayı çıkmaması üzere dördüncü kez toplanacak genel kurul 25 Haziran Salı gününe ertelenirken, sarı-kırmızılı camiada bugüne kadar görev almış eski başkan ve yöneticiler krizinin aşılması için yarın akşam kulüpte bir araya gelecek

Süper Lig’in son şampiyonu Çetinkaya’da genel kurul bir kez daha ertelendi.
Sarı-kırmızılı kulüpte Başkan Ömer Arhun’un göreve devam etmeme kararı almasından sonra dün kulüp lokalinde üçüncüsü yapılan genel kurulda yine başkan adayı çıkmadı.
Genel kurul, başkanlık krizini çözme amacıyla dördüncü kez toplanacak. Toplantı, 25 Haziran Salı gerçekleştirilecek.

Çetinkaya’nın ileri gelenleri toplanıyor
Çetinkaya’da üç kez yapılan ve ertelenen genel kurulda, başkan adayı konusundaki belirsizliğin devam etmesi camiayı büyük sıkıntıya soktu.
Kulüp lokalinde dün yapılan üçüncü genel kurulda divanı Cemal Bulutoğluları ve Hasan Macila yönetirken, önceki genel kurullarda divanda yer alan Kemal Hıfsıoğlu son toplantıya katılmadı.
Başkan adayı çıkmaması üzere genel kurul bir kez daha ertelenirken, sarı-kırmızılı camiada bugüne kadar görev almış eski başkan ve yöneticiler yarın akşam kulüpte bir araya gelecek. Camianın ileri gelenleri bu toplantıda başkanlık konusunda yaşanan krizin giderilmesine çalışacak.