Çetinkaya’da Esin krizi aşılıyor

8
Çetinkaya’da Esin krizi aşılıyor

KAMP KIZILCAHAMAM’DA: Çetinkaya sezon hazırlıkları kapsamında yurt dışı kamp çalışmalarını 28 Ağustos-2 Eylül tarihlerinde Ankara Kızılcahamam’da yapacağını dün oyuncularına duyurdu 

Süper Lig’de son iki sezonun şampiyonu Çetinkaya’da golcü Esin, sarı-kırmızılılarla sezonun ilk antrenmanına dün çıktı.
Şampiyonluk sevincinin ardından uzun süre başkan adayı çıkmaması nedeniyle yönetimsel boşluk yaşayan başkentin köklü kulübünde transfer döneminde birçok önemli isimle kulüple yollarını ayırmıştı.
Yeni yönetimin oluşmasının ardından teknik direktör Mehmet Bolkan ile anlaşan sarı-kırmızılılar yoğun şekilde sezona hazırlanıyor.

Henüz anlaşma yok

Çetinkaya Basın Sözcüsü Bülent Dizdarlı ile dün bir görüşme yapan Esin Sonay, öğleden sonra yapılan antrenmana katıldı. Taraflar henüz resmi olarak anlaşamasa da maddi konularda farkın az kalması güven sağladı.

Kamp Kızılcahamam’da

Sarı-kırmızılılar sezon hazırlıkları kapsamında ikinci bölüm çalışmaları için Ankara Kızılcahamam’da kampa gidecek.
Teknik direktör Mehmet Bolkan’ın yönetime sunduğu kamp programı yönetim tarafından uygun görülürken Çetinkaya, Kızılcahamam’da 28 Ağustos-2 Eylül tarihlerinde güç depolayacak.
Diğer yandan geçtiğimiz sezon Yenicami ile oynanan maçta ayağı kırılan Musa Şanlıer, dün yardımcı antrenör nezaretinde yürüyüş yaptı.

MUSA YÜRÜYÜŞLERE BAŞLADI: Yenicami ile oynanan maçta ayağı kırılan ve uzun süre tedavi gören Musa Şanlıer dünkü antrenmanda yürüyüşlere başladı

 Fotoğraflar: Mustafa ŞENAL