Çetinkaya para derdinde

0
20
Çetinkaya para derdinde

Okan KARADEMİR

Çetinkaya’da 25 Haziran Salı günü dördüncü kez yapılacak genel kurul öncesinde Ömer Arhun’a taahhüt edilen söz konusu rakamın yaratılması durumunda, başkanlık krizi çözüme ulaşmış olacak ve Ömer Arhun yeniden Çetinkaya’nın başkanlığına getirilecek

Ülkemizin köklü kulüplerinden ve son iki yılın şampiyonu Çetinkaya’da ‘Başkanlık Krizi’ çözüme ulaşıyor.
Sarı-kırmızılı camiada geçtiğimiz salı üçüncüsü gerçekleştirilen genel kurulda da başkan adayı çıkmamış ve toplantı yine ertelenmişti.
Çetinkaya’da daha önceden başkanlık ve yöneticilik yapmış, sarı-kırmızılı kulübe gönül vermiş isimler, 25 Haziran Salı günü dördüncü kez yapılacak olan genel kurul öncesinde dün akşam, kulüp lokalinde bir araya gelerek başkanlık konusunda son noktayı koydu.
Zeki Ziya, Ali Kösezade, Erdener Uysal, Hasan Macila ve Ömer Arhun ile birlikte toplam 14 kişinin katıldığı toplantıda söz alan eski başkanlardan Zeki Ziya,  Ali Kösezade ve Hasan Macila, Ömer Arhun’u başkanlık görevini yeni dönemde de üstlenmesi konusunda ikna etti.

Maddi destek sağlanacak
Toplantı sonrasında gazetemize açıklama yapan Çetinkaya’nın eski başkanlarından Hasan Macila, Arhun’un maddi ve manevi sıkıntılar dolayısıyla çekingen olduğunu söyleyerek, bu sıkıntıların giderileceği garantisi verdi.
Macila konuşmasında, tüm sıkıntıların giderilmesine destek verecek 40-50 kişilik bir gönüllü listesi hazırlanarak gelecek genel kurula kadar yaklaşık 500 bin dolayında bir maddi kaynak yaratıp, Arhun’un yeniden başkan seçilmesini sağlayacaklarını ifade etti.

 

MACİLA: SORUNLAR GİDERİLECEK… Çetinkaya eski başkanlarından Hasan Macila dünkü toplantıdan sonra muhabirimiz Okan Karademir’e yaptığı açıklamada, 25 Haziran Salı günü dördüncü kez toplanacak genel kurul öncesinde Çetinkaya’da sorunların giderileceğini söyledi