Çetinkaya Cedric’ine kavuştu

15
Çetinkaya Cedric’ine kavuştu

TEKNİK HEYET KARAR VERECEK: Güçlü fiziği ve gol yollarındaki etkinliği bilinen Cedric sarı-kırmızılıların bir diğer golcüsü Sherman ile forma savaşı verecek.

Teknik heyet Batshi’den sonra takımda kalacak ikinci ismi antrenman ve hazırlık maçlarının ardından belirleyecek

Son iki sezonun lig şampiyonu Çetinkaya eski golcüsü Cedric’i dün ülkemize getirdi.
Teknik direktör Mehmet Bolkan yönetiminde sezon hazırlıklarını aralıksız sürdüren sarı kırmızılılar diğer yandan da güçlü bir kadro için arayışlarını sürdürüyor.
Çetinkaya’nın 2011-2012 sezonun ilk yarsında formasını giyen Meuheukeu Cedric Fein devre arasında ülkemizden ayrılıp ikinci devre takımına geri dönmemişti.
Güçlü fiziği ve gol yollarındaki etkinliği bilinen Cedric’in aradan geçen süredeki son durumu çıkacağı antrenman ve hazırlık maçlarının ardından teknik heyet tarafından değerlendirilecek.
Batshi’nin takımda kesin gözle bakılırken teknik heyet Sherman ve Cedric arasında tercih yapacak. Kadroya alınmayan isim ise başka bir takıma kiralanacak.

Resmi açılış 26 Ağustos’ta

Çetinkaya Basın Sözcüsü Bülent Dizdarlı dün yaptığı açıklama ile sarı-kırmızılıların resmi sezon açılış tarihini 26 Ağustos olduğunu bildirdi.
Sezon açılışının Taksim Sahası’nda saat 18.00’de olacağı bildirilirken A takımın otuzdan fazla sayıda olmasını beklenen altyapı ardından yönetim kurulu ve taraftarlardan kurulu takımla genç takımının on dakikalık gösteri maçları yapacakları açıklandı.
28 Ağustos’ta Ankara’ya gidecek olan Çetinkaya’nın 3 Eylül’e kadar Kızılcahamam kampında sezon hazırlıklarını sürdüreceği bildirildi.
Havadis Gazetesi’nin geçtiğimiz gün yaptığı haberde olduğu gibi gol kralı Esin Sonay ‘la görüşmelerin olumlu gittiği ve bu nedenle Esin’in takımla birlikte çalışmaya başladığına dikkat çekilerek son karar yönetim kurulunun 6 Ağustos Salı gecesi yapacağı toplantıda karara bağlanacağı açıklandı.