Ceren için nişanlısı yerlere yattı!

14 Ağustos 2013 Çarşamba | 13:16
Kıbrıs Town Houses

Bursalı Tasarımcı Burak Kaynar’ın, Wedding House Moda Evi için gerçekleştirdiği katalog çekimleri, Sheraton Bursa Otel’de gerçekleştirildi.
Rafet El Roman, projede modellik yapan nişanlısı Ceren Kaplakarslan’ın fotoğraflarını kendisi çekti. Fransız dantelinin kullanıldığı gelinlikleri giyen Ceren Kaplakarslan’ın en güzel karesini çekmek için zor anlar yaşayan, zaman zaman yere yatan şarkıcı çekimlerden sonra derin bir “oh” çekti.
“Aşk, insanı yere de yatırır”
“Aşk, insanı yere de yatırır” diyerek espri yapan Rafet El Roman yaşadığı duyguları şöyle dile getirdi: “Geçen yaz, Ceren ile çıktığımız Bodrum tatilinde tekne kiraladık. Yaptığımız gezi sırasında, cep telefonu ile kendisine fotoğraflar çektim. Çok beğendi. ‘Rafet bir gün katalog çekimi yaparsam, muhakkak fotoğraflarımı sen çek’ diyerek istekte bulundu. Konuştuğumuz o gün geldi. Katalog çekimi için davet edilen Ceren’in fotoğraflarını, arkadaşımız olan tasarımcı Burak Kaynar benden rica etti. ‘Hayır’ diyemezdim. Çekimlerde çok zorlandım. Ceren’le fotoğraf çekmek, konser vermekten çok daha zor.”