En Üst

30 Nisan 2017

Cep Telefonu Cebinde Patladı (Video)

Cep Telefonu Cebinde Patladı (Video)
Haber İçi Üst

İsviçreli Fanny Schlatter, cebinde patlayan Samsung Galaxy S3 telefonu nedeniyle hastanelik oldu. Bacağında ikinci ve üçüncü derece yanık oluşan Schlatter, şans eseri daha büyük bir yaralanma yaşamadığını belirtti.

Genç kız işyerinde çalışırken pantolununda patlayan telefonu nedeniyle 15 Ağustos’a kadar rapor alırken, sağ kalçasını bir süre hissemediğini, Samsung’a dava açacağını ifade etti.

Fransız Le Matin gazetesine konuşan genç kız, “Çalışırken cebimde bir patlama duydum. Maytap patlıyormuş gibiydi… Daha sonra pantalonumdan garip kimyasal maddelere özgü kokular geldi ve alevler yükseldi” dedi.

Arkadaşlarının üzerini söndürdüğü Schlatter, hemen hastaneye kaldırıldı. Genç kız, “Saçlarımı toplamış olduğum için şanslıydım. Süveterim de alev alabilirdi” dedi.

Samsung, İngiliz Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada, “Olayın nedenini ortaya çıkarmak için titiz bir soruşturma gerçekleştireceğiz… Müşterilerimizi her zaman ciddi kalite kontrolü gerçekleştirdiğimiz, güvenli ve keyifli bir kullanım sağlamak istediğimiz adına temin ederiz” denildi.

 

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King