En Üst

29 Nisan 2017

Cengiz Deniz 4 gün daha tutuklu kalacak

Cengiz Deniz 4 gün daha tutuklu kalacak
Haber İçi Üst

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Şubesi ekipleri tarafından salı günü evinde ve aracında yapılan aramada, çok sayıda Bonzai türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ile ilgili tutuklanan zanlı Cengiz Deniz, polisteki 1 günlük tutukluluğun ardından ek tutukluluk talebi ile dün yeniden mahkemeye çıkarıldı.
Zanlı Cengiz Deniz hakkında soruşturma maksatlı 4 gün daha tutukluluk temin edildi.

Polis nereye el atsa uyuşturucu buldu
Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Şubesi ekipleri tarafından salı günü Lefkoşa’da ikamet eden zanlı Cengiz Deniz’in evinde yapılan aramada, zanlının kalmakta olduğu odada, kül tablasında, içerisinde Bonzai türü uyuşturucu adet olduğuna inanılan 2 adet ucu yanık sigara, masa üzerinde beyaz renk kağıda sarılı 2 gram Bonzai türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunmuştu.
Zanlının evinin bulunduğu apartman boşluğunda yapılan kontrolde ise 4 adet elle sarılmış, içerisinde Bonzai türü uyuşturucu olduğuna inanılan sigara bulunmuştu.
Zanlı Deniz’in kullanımında bulunan araç içerisinde de arama yapan polis, araçtaki kül tablasının içinde de 1 adet ucu yanık ve içerisinde Bonzai türü uyuşturucu olduğuna inanılan sigara tespit edilmişti.
Polisten edinilen bilgiye göre, baskın esnasında polisi fark edip panik içerisinde evin penceresinden dışarıya atmış olduğu siyah renk poşet içerisinden de 4 ayrı paket halinde Bonzai türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunmuştu.
Söz konusu aramalarda ele geçirilen maddeler kanıt olarak alınırken zanlı Cengiz Deniz tutuklanarak tutukluluk talebi ile mahkemeye çıkarılmıştı.

Polis: Aranan şahıs ve kanıtlar var
Uyuşturucu zanlısı Cengiz Deniz, Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde dün yargıç önüne çıkarıldı.
Mahkemede ifade veren Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Şubesi’nde görevli polis memuru, zanlı hakkında yürütülen soruşturmanın henüz devam ettiğini ve konu uyuşturucu meselesi ile ilgili halen aranmakta olan 1 kişi ve kayıp olduğuna inanılan kanıtlar olduğunu söyledi.
Polis, olay ile ilgili alınması gereken birçok ifade bulunduğunu ve zanlının serbest kalması halinde aranan şahsa, alınması gereken ifadelere ve kayıp olduğuna inanılan kanıtlara olumsuz etki edebileceğini belirtti.
Polis, zanlının bu aşamada 4 gün daha poliste tutuklu kalmasını talep etti.
Mahkeme, zanlının 4 gün daha tutuklu kalmasına emir verdi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King