En Üst

24 Nisan 2017

Cemal başkan dönüyor

Cemal başkan dönüyor
Haber İçi Üst

Çetinkaya’nın fedakar isimleri, LTB Başkanlığı’ndan ayrılan kulübün efsane başkanlarından Cemal Bulutoğluları’nı ikna etmeye çalışıyor

Erhan Soykut, Ali Kösezade ile Mehmet Tatar gibi isimler, küskünlükleri ve dargınlıkları nedeniyle kulüpten uzak kalan bazı isimlerin geri gelmesi ve Çetinkaya’ya sahip çıkmaları için baskı yapıyorlar

Futbolda 2013-2014 sezonu öncesi aday bulunamaması nedeniyle halen başkanını seçemeyen Çetinkaya’da yeni bir ışık doğdu.
Süper Lig’in son şampiyonu Çetinkaya’da başkan Ömer Arhun’un göreve devam etmeme kararı almasından sonra başkan adayı çıkmayan sarı-kırmızılılarda, serbest transfer hakkı kazanan futbolcuların da takımdan ayrılmaya başlaması camianın önde gelen isimlerini harekete geçirdi.
Erhan Soykut, Ali Kösezade ile Mehmet Tarar gibi isimler, küskünlükleri ve dargınlıkları nedeniyle kulüpten uzak kalan bazı isimlerin geri gelmesi ve Çetinkaya’ya sahip çıkmaları için baskı yapıyorlar.
Çetinkaya’nın fedakar isimleri, LTB Başkanlığı’ndan ayrılan kulübün efsane başkanlarından Cemal Bulutoğluları’nı ikna etmeye çalışıyorlar.
Cemal başkanın da konuya sıcak baktığı ve yeniden başkanlık görevine dönme sinyali verdiği öğrenildi.
Ömer Arhun’un da destek olma sözü verdiği Cemal başkanın yeni ve güçlü bir yönetimle adaylık başvurusu yapabileceği gazetemize gelen haberler arasında.
Bu arada serbest transfer hakkını kullanarak takımdan ayrılan Serkan-Serhan ve Uğur’dan sonra bir diğer ayrılma sinyali veren kaleci Hasan Piro’ya da acele etmemesi için haber verildi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King