En Üst

30 Nisan 2017

CAS da polis fezlekesini birinci planda tutuyor

CAS da polis fezlekesini birinci planda tutuyor
Haber İçi Üst

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nde (CAS) tanık olarak dinlenen Beşiktaş eski teknik direktörü Tayfur Havutçu, duruşmadan ayrıldı.

İsviçre'nin Lozan kentinde gerçekleştirilen duruşmalı toplantıdan çıkarken kısa bir açıklama yapan Havutçu, "Hep aynı işlerle uğraşıyoruz. Farklı bir durum yok. UEFA Disiplin Komitesi'ne olsun, şimdi bu mahkemeye karşı olsun, hep aynı şeyleri anlattık. Papağan gibi tekrarlayıp duruyoruz. Tanık olarak bizi dinlediler, ifademizi verdik, hayırlısı artık" dedi. Tayfur Havutçu ayrıca, "CAS Mahkemesi de polis fezlekesini birinci planda mı tutuyor?" sorusuna, "Evet" cevabını verdi.

Duruşmalı toplantıya Beşiktaş Kulübü adına hukuk işleri ve finansmandan sorumlu yönetim kurulu üyesi Melih Sami Esen ve yabancı avukatlar katılıyor. Avukatların yanı sıra eski yöneticilerden Serdal Adalı, eski teknik direktör Tayfur Havutçu, kulüp çalışanı Ahmet Ateş tanık olarak duruşmaya katılırken, eski Türkiye Futbol Federasyonu Etik Kurulu üyeleri Prof. Dr. Oğuz Atalay, Yrd. Doç. Dr. Burak Oder ve Mertay Kugay da uzman tanık olarak toplantıda yer alıyor.

‘ŞANSIMIZ YÜZDE 50'

Fikret Orman, CAS’taki şanslarının yarı yarıya olduğunu söyledi. “Kararın lehimize çıkma ihtimali yüzde 50. Ya Avrupa Ligi’ne devam edeceğiz ya bir sezon daha ceza çekeceğiz. Her duruma hazırlıklıyız. Olumsuz çıkarsa Tromsö’nün rövanşını oynamayacağız” dedi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King