Cafe Down harikalar yaratıyor

0
14
Cafe Down harikalar yaratıyor

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in gönüllü personeli Gazimağusa’da, Kuzey Kıbrıs Turkcell ana sponsorluğunda hizmete giren Cafe Down’ı ziyaret etti.
Engelli gençlerin işlettiği “Cafe Down”, Gazimağusa İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde hizmet veriyor.
Kuzey Kıbrıs Turkcell çalışanlarının bu sürpriz ziyareti Cafe Down çalışanlarına büyük mutluluk yaşattı. Cafede satılan ev yapımı kek ve tatlılar ilgi gördü.
Kuzey Kıbrıs Turkcell Kurumsal İletişim Departmanı’ndan yapılan açıklamada, bu tür ziyaretlerin sık sık tekrarlanacağı belirtilerek, amaçlarının hem sosyal sorumluluk anlayışıyla böylesi girişimleri desteklemek, hem de bu anlamlı işletmenin adını duyurmak olduğu belirtildi.
Cafe Down’da hem çalışan hem de eğitim alan İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ziyaret boyunca misafirleri ile yakından ilgilendi.
Kahve ve çay ikramının yanı sıra, ziyaretçilerine yaptıkları mini dans gösterisi ile de neşeli anların yaşanmasına sebep olan öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.