En Üst

28 Haziran 2017

Bu kez abarttı

Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

Kanye West, ilk çocuğuna hamile olan Kim Kardashian’dan toplam 6 çocuk istediğini açıkladı. Çocuk sesleriyle dolu bir evde yaşlanmak istediğini belirten ünlü rap’çi, gelecekteki ailesi için geniş bir ev arıyor

'TEK ÇOCUK OLMAK ÇOK ZOR'

Anne olmak için gün sayan Kim Kardashian'ın sevgilisi Kanye West, güzel yıldızdan altı çocuğunun olmasını istediğini açıkladı. Kardeşi olmayan ve hayatı boyunca bunun eksikliğini çeken West, "En büyük hayalim geniş bir aileye sahip olmak. Kim de bu isteğimi biliyor ve saygı duyuyor" dedi. Now Dergisi'ne konuşan ünlü rap'çi eğer doğal yollardan altı çocuk sahibi olamazlarsa evlat edinebileceklerini de sözlerine ekledi.

'YENİ EV ARAYIŞINDA'

Çocuk sesleriyle dolu bir evde yaşlanmak istediğini belirten West, bekar evini kapattı. Los Angeles'taki evini 3.3 milyon dolara satışa çıkaran ünlü rap'çi, ailesiyle birlikte yaşayacağı geniş bir ev bulmak için kolları sıvadı. Ailesi için satın alacağı evi Kim Kardashian'ın zevkine göre döşeyeceğini belirten West, New York'ta bir kışlık, Miami'deyse bir yazlık ev satın almayı düşündüğünü söyledi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App