Böyle sapık görülmedi!

1 Ağustos 2013 Perşembe | 10:37
Böyle sapık görülmedi!
Kıbrıs Town Houses

Nadire KRAŞLIOĞLU
Gökhan Gökdemir, isimli işçi önceki gün Mağusa’da dış cephesini boyamaya gittiği evin sahibine tacizde bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı. 22 yaşındaki Gökhan Gökdemir, kendisine yemek konulan tabakları içeriye götürmek bahanesi ile evin salonuna girerek, kanepede uyuyan 60 yaşındaki ev sahibinin elbisesini kaldırarak altına baktı. Ev sahibinin uyanması ile olay yerinden kaçan Gökdemir polis tarafından tespit edildikten sonra gözaltına alınarak dün teminata bağlanmak maksadı ile Mağusa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarıldı. Teminat şartlarını yerine getiremeyen Gökdemir, hükümsüz tutuklu olarak cezaevine gönderildi.
Soruşturma tamamlandı
Konu ile ilgili soruşturma başlatan polis memuru Cemil Awwad, mahkemedeki ifadesinde, 30 Temmuz 2013 tarihinde zanlı Gökhan Gökdemir’in dış cephesini boyamak için gittiği evde, kendisine E.B.T. tarafından yemek konulan tabakları ev sahibinden izin almadan mülke tecavüz suçunu işleyerek mutfağa götürdüğünü ifade etti. Gökdemir’in daha sonra evin salonuna geçtiğini belirten polis, zanlı Gökhan Gökdemir’in o sırada salondaki koltukta uyuyan 60 yaşındaki E.B.T.’nin eteğini kaldırarak altına baktığını açıkladı. Ev sahibinin olayı fark etmesiyle zanlı Gökdemir’in kaçtığını söyleyen polis, E.B.T.’nin polise yaptığı şikayet üzerine zanlının Mağusa’da tespit edilerek gözaltına alındığını kaydetti. Gökhan Gökdemir’in 10 Temmuz tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gelerek turist vizesiyle ülkede ikamet ettiğini belirten polis, mahkemeden zanlı Gökdemir’in teminata bağlanmasını talep etti.
“Cahilliğime verin”
Mahkemede söz alan Gökhan Gökdemir, işlediği suçtan ötürü özür dileyip “Cahilliğime verin” diyerek kendini savundu. Mahkeme davalarında hazır bulunması maksadı ile zanlı Gökhan Gökdemir’in pasaport ve seyahat belgelerine el koyarak, KKTC dışına çıkışını yasakladı. Zanlı Gökdemir mahkemenin uygun gördüğü teminat şartlarını yerine getiremeyip hükümsüz tutuklu olarak Merkezi Cezaevi’ne gönderildi.

Facebook Comments