En Üst

28 Temmuz 2017

Haber Üst

“Biyer”lerde Canlı Geceler

Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

Dereboyu’nun gözdeleri Biyer Cafe&Restaurant canlı müzik programları ve keyifli sohbet ortamlarıyla Lefkoşalıları üzerine çekmeye devam ederken, konuklar hafta sonunda dilediğince eğlenme fırsatı yakalıyor
Dereboyu’nun gözde mekanları Cafe Biyer ile Biyer Restaurant hafta sonu gecelerinde eğlenceye susayan eğlence severlerle dolup taşmaya devam ediyor.
Eşleri, dostlarıyla hafta sonunda keyifli bir gece geçirmek isteyenler Biyer Cafe’ye ve Biyer Restaurant’a gelerek gönlünce eğlenip sohbet etme fırsatı yakalıyor.
Biyer Restaurant’ta geleneksel Türk mutfağından lezzetli kebap çeşitleriyle sofra keyfi süren eğlence severler bir yandan sevenleriyle sohbetler ederken diğer yandan da sanatçıların şarkılara eşlik ediyorlar.
Restoranın hemen yanında gençleri üzerine çeken Biyer Cafe ise canlı müzik programlarıyla hareketlenmeyi sürdürüyor. Eğlence severler arkadaşlarıyla birlikte soluğu Biyer Cafe’de alarak bir yandan içkilerini yudumlarken diğer yandan da cuma gecelerinin vazgeçilmezi Grup Frekans’ın hit şarkılarıyla eğleniyorlar.

 

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App