En Üst

25 Nisan 2017

bir varmış bir yokmuş

Haber İçi Üst

 İngiliz askerleri
İngiliz askerleri geçtiğimiz günlerde Trodos Dağları’nda EOKA’cıları katır ve eşeklerle aramaya başladılar. Fotoğrafta yollarda arama yapan katır üstünde bir İngiliz askeri ile yolu kesilen bir köylümüz ve bir köy bası görülmektedir.Arama ve tutuklamalar ise devam ediyor (1956)

 

Serttaş Spor
Bekirpaşa Ortaokulu’nda okuyan talebelerden oluşan Serttaş Spor çalışmalarına idarecileri Ömer Şakir dayı ve antrenörleri Hasan Çifte (Murat) nezaretinde devam ediyorlar. Genç futbolculara başarılar dileriz (1959)

 

 

Ahmet Karabiber ve arkadaşları
Tiyatro meraklısı gençlerimizden Ahmet Karabiber ve sınıf arkadaşları geçtiğimiz günlerde bir hatıra fotoğrafı çektiler. Bekirpaşa Ticaret Koleji son sınıf talebeleri olan  gençler soldan sağa,
Ahmet Karabiber, geride Özdemir, önde Ökten Nedim, Akın ve Taner (1967)

 

Sittigaba ile Zehraba
Uzandilerden Sittigaba ile Guşabbilerden Zehraba geçtiğimiz günlerde İskele’de misafirlikte buluşup deniz kenarında bir hatıra fotoğrafı çektiler. Dünür olan abalarımız  angonileri (torunları)  ile birlikte görülüyorlar (1949)

 

 

 

 

Polis Besim dayı
Tuzla’nın tanınmış simalarından İbrahim Besim dayı (ortada oturan) polis arkadaşları ile bir hatıra fotoğrafı çekti. Besim dayıya mesleğinde başarılar dileriz (1940)

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King