En Üst

28 Nisan 2017

Bilardoda BRT Kupası bugün sahibini buluyor

Bilardoda BRT Kupası bugün sahibini buluyor
Haber İçi Üst

Bayrak Radyo Televizyon Kurumu (BRTK)’nun 50’nci yıl kutlamaları çerçevesinde organize edilen BRT 50’nci Yıl Yaz Oyunları Bilardo Kupası dün başladı. Number 8 Bilardo Salonu’nda 42 sporcunun katılımı ile başlayan kupa bugün tamamlanacak.

Açılışta konuşan BRT Müdürü Mete Tümerkan BRT’nin 50 yıl önce atılan temellerinin bugün daha güçlü bir yapıya kavuştuğunu ve halk ile bütünleşerek daha da büyüdüğünü kaydetti. Tümerkan 50’nci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde birçok sportif etkinlik organize edileceğini belirterek “Amacımız gençlerimize sporcularımıza destek olmaktır. Bundan sonra BRT olarak bu tür organizasyonlara daha fazla destek vereceğiz ve halkımızın sporcularımızın kendilerini BRT ekranlarında daha fazla görebilmesini sağlayacağız” dedi.
Bilardo Federasyonu Başkanı Aşkın Burcu ise konuşmasında BRT’ye bilardo ya ve spora desteğinden dolayı teşekkür etti. Burcu, BRT’nin her zaman için spora destek veren bir kurum olduğunu ancak organizasyon düzenlemenin kendilerini ayrı bir mutlu ettiğini söyledi.
KKTC Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Serdar Savim ise konuşmasında BRT’nin Kıbrıs Türkünün sesi olduğunu ve bunda da spora destek olarak büyük bir misyon üstlendiğini kaydetti.
İki gün sürecek BRT Bilardo Kupası bugün oynanacak final karşılaşmalarıyla tamamlanacak.
Final maçlarından sonra dereceye girecek olanlara ödülleri düzenlenecek ödül töreninde BRT Müdürü Mete Tümerkan, Bilardo Federasyonu Başkanı Aşkın Burcu ve diğer yetkililer tarafından verilecek.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King