Best modellerimiz onlar

0
512

Best Model of North Cyprus 2013 Yarışması’nda Sevilay Aydın birincilik tacını takarken erkeklerde Onurhan Dülek birinci oldu. İkinciliği Sonya Çetindal ve Kadir Damar alırken, üçüncülüğü Şermin tunç ve Emrullah Öğdüm aldı
Merit Park Otel’de geçtiğimiz pazar gecesi gerçekleşen Best Model of North Cyprus Yarışması birbirinden renkli görüntülere sahne oldu.  Ünlü organizatör Erkan Özerman’ın da katıldığı yarışmada Best Model of the World birincisi Sezgi Sena akay, Best Model of Turkey birincileri Ayşenur Özkan ve Burak Çelik de yer aldı.
Erkan Özerman’ın jüri başkanlığı yaptığı gecede birbirinden tanınan simalar da jüride yer aldı. Sunuculuğunu İbrahim Gayberi’nin yaptığı gece pek de başarılı bulunmadı. İlk kez denediği sunuculukta zaman zaman konuşurken duraksadığı  ver heyecansız bir yarışma sunduğu dikkatlerden kaçmadı.
10 bay ve 10 bayan arasından birinci Sevilay Aydın olurken baylarda birincilik  Onurhan Dülek’in oldu.
İkincilik Sonya Çetindal ve Kadir Damar’a giderken, üçüncülük Şermin Tunç ve Emrullah Öğdüm’ün oldu.
Dördüncülük Ezgi Yılmaz ve Batıkan Altıntaş seçilirken gecede diğer ödüller olan best Physque (fizik) Ahmet Baycan ve Tuğba Öter, Best promising (gelecek vadeden) Tugay Uçaner ve Pınar Ten, Best Catwalk ise Merve Kuzucu ve Mustafa Mayın seçildi.
Best Model of North Cyprus birincileri ülkemizi Belçika’da gerçekleşecek yarışmada temsil edecek.

***

***