Bekaretini Satışa Çıkaran Kız Kandırıldı

17

Avustralyalı film yapımcısı Justin Sisely tarafından ‘Bakire Aranıyor’ isimli belgeseli çekilen 21 yaşındaki Catarina Migliorini, Huffington Post’a konuştu.  Migliorini “Yönetmen para kazanmak için beni kullandı. Parada anlaştığım 53 yaşındaki Japon milyoner bana elini bile sürmedi, hala bakireyim” diyerek dert yandı.

Migliorini’nin iddiasına göre, internet üzerinden yapılan açık artırmada 800 bin dolarlık en yüksek teklifi veren Natsu takma adlı Japon işadamı kendisine Sydney’deki bir restoranda buluşma teklifinde bulundu. Büyük gün için hazırlanan Migliorini buluşma yerine gittiğinde Japon işadamının yönetmenin ona anlattığı kişi olmadığını fark etti. Bu da yetmezmiş gibi Natsu yemek boyunca genç kızla dalga geçti, sonra da masadan kalkıp gitti. “Kendimi aptal gibi hissettim. Üstelik hala bakireyim” diyen Migliorini, belgeselden elde edilecek gelirin yüzde 20’sini tazminat olarak olarak istiyor.

“Natsu adlı Japon işadamının aslında hiç var olmadığına inandığını anlatan Migliorini, “Genç kızlık hayallerimle oynadılar, bedeli adalet karşısında ödeyecekler” açıklamasında bulundu.

Catarina Migliorini, bekaretinin satışından elde edilecek gelirin bir bölümüyle ülkesinde fakirlere yardım edeceğini, diğer kısmıyla da Arjantin’de tıp okuyacağını söylemişti. Bekaretini açık artırmaya çıkaran genç kız Playboy’un ocak sayısı için kamera karşısına geçmişti.