Behiç, gözden çıkarıldı

Behiç
Kıbrıs Town Houses

Yenicami’de yapılan transferlerle yeni sezon hazırlıkları sürerken kadrodaki oyunculardan bazıları ile de yollar ayrılıyor.

Hasan Topaloğlu teknik direktörlüğünde Yenicami kenar yönetimi kadrodaki mevcut oyunculardan Behiç’e kendisine takım bulması gerektiğini iletti. Bostancı Bağcıl’a yüksek bonservis ödenerek transfer edilen başarılı orta saha oyuncusu Behiç ile yollarını ayıran Yenicami, Behiç’i bonservisi ile satamazsa kiralık olarak 1 yıllığına başka takıma da vermeyi kabul ediyor.
Öte yandan son 3 sezondur takımda forma giyen savunma oyuncusu Okan Kibar da serbest transfer hakkını kullanarak Yenicami’den ayrıldı. Yenicami Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu dün düzenlenen basın toplantısında Okan’a Yenicami’ye verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek bundan sonraki futbolculuk yaşamında başarılar diledi.
Behiç’in kadroda tutulmaması hakkında sorulan soruya ise Topaloğlu bir tercih yaptıklarını ve Behiç’in futbolculuğunun ortada olduğunu kalitesini ispatlamış bir oyuncu olduğunu, ancak yapılan transferler gibi takımdan ayrılacak isimlerin de olacağını hatırlatarak bunlardan biri de Behiç diyerek ona da başarılar diledi.

Facebook Comments