Bayramda paraya para demediler

0
24

Ünlü sanatçılar Ramazan Bayramı’nda paraya para demedi. Üç gün süren Ramazan Bayramı’nda kimisi üç gün sahne aldı kimisi bir gece. Ama sonuç aynıydı… İşte birkaç günde yüz binler kazanan ünlüler ve aldığı rakamlar…

Sezen Aksu: 200 bin TL
Sezen Aksu, bayramın ikinci günü Kıbrıs Savoy Hotel’de sahne aldı. Aksu bir gece için 200 TL aldı.
Gülben Ergen: 100 bin TL
Gülben Ergen, bayramın ikinci günü Kaya Artemis Hotel’de sahne aldı. Aldığı ücret 100 bin lira oldu.
Hadise: 90 bin TL
Hadise, Nuh’un Gemisi Hotel’de bayramın ilk günündeki programı için özel repertuvar hazırladı. Hadise de bayramı karlı kapattı: 90 bin lira.
Seda Sayan: 120 bin TL
Seda Sayan, Mert Crystal Cove Hotel’de bayramın ikinci günü sahneye çıktı. Ünlü sanatçının bir gecede 120 bin lira kazandığı iddia edildi.
Ebru Gündeş: 450 bin TL
Ebru Gündeş, önce İstanbul Vialand Avea Park’ta, ardından Colony Hotel’de, bayramın üçüncü günündeyse Antalya Sueno Hotel’de sevenleriyle buluştu. Ünlü sanatçı 3 konserden 450 bin lira para kazandı.
Volkan Konak: 80 bin TL
Volkan Konak, adamızda sahne almayı tercih edenlerden. Konak, sevilen şarkılarıyla bayramın üçüncü günü Nuh’un Gemisi Hotel’de 80 bin TL ücretle sahneye çıktı.
Tarkan: 1 milyonu beğenmedi
Tarkan, Azerbaycan ve Antalya’dan sahne teklifi aldı. Tek bir program için 500 bin TL teklif alan Tarkan, “Tatil yapacağım” diyerek 1 milyon TL’yi geri çevirdi.
Serdar Ortaç: 150 bin TL
Serdar Ortaç, bayramın ikinci günü Çeşme Cece Bar’da sahne aldı: 150 bin TL adlı. Cratos’ta da 120 TL alan Ortaç da bayramı karlı kapatanlardan.
Sibel Can: 125 bin TL
Sibel Can, bayramın birinci günü Antalya Sueno Hotel’de, üçüncü günündeyse Çeşme Ilıca Otel’de sevilen şarkılarını seslendirdi. Ünlü sanatçı iki gecede 125 bin TL kazandı.
Sıla: 100 bin TL
Sıla Merit Park Hotel’de sahne aldı. Bir gecede 100 TL kazandı.
Funda Arar: 80 bin TL
Funda Arar Viva Casino’da sahne alarak 80 TL kazandı.
Emel Sayın: 70 bin TL
Emel Sayın Rocks Hotel’de sahne aldı. Sayın’ın bir gecelik aldığı ücret 70 bin TL
Alişan: 80 bin TL
Alişan Merit Park’ta sahne aldı. Adamızda sahne alan sanatçı 80 bin TL kazandı.