Bayram havası yaşandı

22 Temmuz 2013 Pazartesi | 10:04
Kıbrıs Town Houses

39 yıldır barış içinde birlik ve beraberliğini sürdüren Kıbrıs halkı bayramlarını Serdar Ortaç’ın en sevilen şarkıları ile Cratos Otel’de perçinledi.
“İğne atsan yere düşmez” değiminin tam anlamıyla yaşandığı geceyi yaklaşık 5 bin kişi büyük bir coşkuyla izledi. Gecenin sunuculuğunu üstlenen Kıbrıs’ın en ünlü şovmeni Doktor lakaplı Ufuk Soğur, konser öncesi seyircilere keyifli anlar yaşattı, esprili tavırlarıyla büyük beğeni topladı.
Açılış Moroket’ten
20 Temmuz Kıbrıs’ın Barış ve Özgürlük Bayramı’nın 39. yılı olmasının yanı sıra Cratos Premium Otel’in de 3. yaşını kutladığı bir geceydi. Cratos Premium Otel Genel Müdürü İrfan Satır’ın yaptığı konuşma ve sonrasında havai fişek gösterileriyle başlayan geceye, Kıbrıs’ın sevilen seslerinden İnci Moreket start verdi. Hareketli parçalarıyla seyircileri eğlendiren Moreket, siyah elbisesi ile çok şık görünüyordu.
Her zaman olduğu gibi geçtiğimiz akşam da Kıbrıs’a damgasını vuran Serdar Ortaç, konserlerini hınca hınç doldurmadan içi rahat etmediğini bir kez daha göstererek, “Bu akşam güzel yavru vatanımız KKTC’nin 39. Barış ve Özgürlük Bayramı’nı ve güzel otelimizin 3. yaşını hep birlikte kutlayacağız. Bu akşam en güzel şarkılarım sizlere gelsin” diyerek günün anlam ve önemini anlatan sözler söyledi.
“Artık Kıbrıslı oldum”
Konser öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan Serdar Ortaç, çok sık Kıbrıs’ta bulunduğunu ve artık Kıbrıslı olduğunu tüm samimiyetiyle söyledi. Kıbrıs’ın bu önemli gününü Cratos Premium’da taçlandırmanın ayrı bir tadı olduğunu ve Cratos Premium Otel’in 3. yaşını kutladığını söyleyerek sevgisini dile getirdi. Konu müstakbel nişanlısı Chloe’ye geldiğinde, sorular evliliğe ve hemen ardından bebeğe dönünce “Chloe erkek çocuk istiyor ama benim için fark etmez sağlıklı olsun” diyerek baba olma özlemini de vurguladı.