En Üst

29 Nisan 2017

“Başkan ile teknik heyet arasında sorun yok”

“Başkan ile teknik heyet arasında sorun yok”
Haber İçi Üst

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi. Güneş, başkan ile teknik heyet arasında sorun olmadığını sadece fikir ayrılıkları yaşandığını söyledi.
"Başkan ile teknik heyet arasında sorun yok"

Toplantının ilk bölümünde UEFA Avrupa Ligi’ne veda etmelerini değerlendiren Güneş, "UEFA'dan elenmek bizim için üzüntü verici. Kabul edilebilir bir olay değil. Yeterli olmayan oyunumuz sonuçlara da yansıdı. Bunun sorumlusu benim" diye konuştu.

Transfer karmaşasından olumsuz etkilendiklerini dile getiren tecrübeli teknik adam, "Transfer karmaşasından olumsuz etkilenen bir takımız. Transfer döneminin bitmesiyle oyuncuların kafası artık sadece sahada olmalı" dedi.

Başkan ile teknik heyet arasında sorun olmadığının altını çizen Güneş, "Başkan ile teknik heyet arasında asla sorun yok. Sadece fikir ayrılıkları yaşanmıştır. Kin ve intikam duygularıyla spekülasyon yapmak kimsye yarar getirmez. Daha güzel günler göreceğimize, oyunumuzla tribünleri coşturacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.
Gol yollarında sıkıntı yaşadıklarını dile getiren Güneş, "Hücumda pozisyon bulmakta ve gol atmakta sıkıntılarımız oldu. Sivasspor maçının bizim için yeni bir dönemin başlangıcı olacağını düşünüyorum" dedi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King