En Üst

26 Nisan 2017

Başkan Benim!

Başkan Benim!
Haber İçi Üst

“İZİN VERMEM”…

Demokrasilerde, siyasi partilerin nasıl yönetildiğinin açık ve net olduğunu belirten Başbakan İrsen Küçük, “Delegenin yarısına yakınından destek aldım, o zaman ben de parti başkanı gibi davranabilirim” yaklaşımına asla izin vermeyeceğini belirterek, “UBP’de asla iki başlılığa müsaade etmeyeceğim” dedi
 
“TÜZÜK DEĞİŞECEK”…

Küçük, kurultayın iki tur yapılmasına neden olan ve partiyi mahkemeye düşüren tüzük maddesinin de mevcut tüzüğün değişmesi gerektiğini işaret ettiğini söyleyerek, “En önemli değişim başkanlık süresinde olacak. Başkanlık süresi kısıtlı olacak ki, UBP’yi gençlere açabilelim, yeni dönemde misyonum bu” ifadesini kullandı

“EROĞLU MAKAMINI KÖTÜYE KULLANDI”…

“Eroğlu kurultayda bizzat taraf oldu. Kurultayın içinde yer aldı. Bana karşı olan kampanyayı bizzat kendisi yürüttü. Tüm herkesi, bakanları dahil, baskı altına alıp yönlendirmeye çalıştı”

“ESAS MAĞDUR BENİM”…

“Kurultay sürecinde mağdur edilen biri varsa o benim. Bana destek olan insanlar baskı altına alınıp susturulmak istendi”

“BAZILARI AZITTI”…

“UBP Kurultayı süresince bana karşı çalışan ve düşmanca tavır takınan bürokratlar oldu. Özellikle, Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Turizm, Çevre ve Kültür Bakanlığı ile Ekonomi ve Enerji Bakanlığı’ndaki bazı bürokratlar azıttı ve aleyhime çalıştı”

“BALIK YİYELİM”…

“Bu yeni dönemde ben ve hükümetim dış politikada daha etkin olacak. Umarım Rum Yönetimi Başkanı Anastasiadis, Sayın Egemen Bağış’ın teklifini kabul eder ve hep beraber İstanbul’a balık yemeye gideriz”

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King