Başarılılar ödüllendirildi

0
48
Ödül

Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi ödüllendirilmeye devam ediyor

  1. HAFTA ÖDÜLLERİ VERİLDİ:

Süper Lig’de 27. haftanın başarılıları olarak belirlenen Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan, Türk Ocağı futbolcusu Ertaç Taşkıran ve hakem Hüseyin Eyyüpler, 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı

 

Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde her hafta gerçekleştirilen törenle, K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi ödüllendirilmeye devam ediyor.

K-Pet Süper Lig’in 27.haftasında Yalova’yı deplasmanda 2-0 mağlup ederek ligde ikinci sırada yer alan Doğan Türk Birliği’nde teknik direktör Caner Oshan haftanın en başarılı teknik adamı olarak belirlendi.

  1. haftada konuk ettiği Cihangir’i 6-2’lik skorla devrine Türk Ocağı’nda 4 gole birden imza atan Ertaç Taşkıran spor servisimiz tarafından haftanın futbolcusu seçildi.

Türk Ocağı-Cihangir karşılaşmasındaki başarılı yönetimi ile dikkat çeken hakem Hüseyin Eyyüpler de haftanın hakemi ödülüne layık görüldü.

  1. haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi,200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı.

Törende, haftanın teknik adamı olarak belirlenen Caner Oshan’a ödülünü Havadis Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Başaran Düzgün verdi. Haftanın futbolcusu seçilen Türk Ocağı’ndan Ertaç Taşkıran’a ödülünü Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy takdim ederken, haftanın hakemi ödülünün sahibi Hüseyin Eyyüpler ise ödülünü MHK Başkanvekili Abdullah Özsusuzlu’nun elinden aldı.

Ödül Ödül Ödül