En Üst

23 Nisan 2017

Başarılılar ödüllendirildi

Başarılılar ödüllendirildi
Haber İçi Üst

Havadis Spor Servisi tarafından her hafta oynanan Süper Lig maçları sonrası belirlenen ve geçtiğimiz haftanın başarılıları seçilen haftanın teknik adamı Gençlik Gücü’nden Halil Çimendağ ile Hamitköy-Gençlik Gücü maçındaki yönetimiyle haftanın hakemi olan Mehmet Malek ödüllerini dün İpekay Ltd.’de aldı

Haftanın futbolcusu seçilen Yenicami oyuncusu Massa ise ülkesi Uganda Milli Takımı’na çağrılması nedeniyle ödül törenine katılamadı

Futbolda her hafta sonu Süper Lig’de oynanan futbol karşılaşmalarını değerlendirerek, “Haftanın Teknik Adamı”, “Haftanın Futbolcusu” ve “Haftanın Hakemi”ni seçen Havadis Spor Servisi, 19. haftanın başarılılarına da İpekay Ltd.’de düzenlenen törenle hediyelerini takdim etti.
Hafta sonu oynanan maçlar sonrasında Havadis Spor Servisi’nce belirlenen Haftanın Teknik Adamı Gençlik Gücü Teknik Direktörü Halil Çimendağ ve Haftanın Hakemi Hamitköy-Gençlik Gücü maçının hakemi Mehmet Malek’e ödüllerini İpekal Ltd. çalışanları ile Havadis Spor Servisi çalışanları takdim etti.
Haftanın futbolcusu olan ancak Uganda Mili Takımı’na çağrılması nedeniyle ülkesine giden Yenicami oyuncusu Massa ödül törenine katılamadı.

Massa ödülünü alamadı
19. haftanın futbolcusu seçilen Yenicami’nin golcü oyuncusu Massa ise dün düzenlenen Haftanın Başarılıları ödül törenine katılmadı.
Uganda’nın hafta sonu Dünya Kupası eleme grubunda Liberya ile oynayacağı maç için kadroya davet edilen Massa dün sabah milli takımın kampına katılmak üzere KKTC’den ayrılması nedeniyle ödülünü alamadı.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King