En Üst

30 Nisan 2017

Başarılılar ödüllendirildi

Başarılılar ödüllendirildi
Haber İçi Üst

Havadis Spor Servisi tarafından her hafta oynanan Süper Lig maçları sonrası belirlenen “Haftanın Başarılıları” İpekay Ltd. sponsorluğunda ödüllendirilmeye devam ediyor

Geçtiğimiz haftanın başarılıları seçilen Haftanın Teknik Adamı Çetinkaya Teknik Sorumlusu Turan Altay, Haftanın Hakemi Ecvet Kanatlı ve Haftanın Futbolcusu Çetinkaya’dan Musa Şanlıer ödüllerini aldılar

Son maçta ayağı kırılan ve ameliyat olan Musa’ya ödülünü; Havadis Gazetesi Spor Müdürü Mustafa Özsoy, Havadis Spor Servisinden Coşkun Kutay, Tonguç Kotak ve İpekay Ltd. Genel Müdürü Mehmet Özler Girne Akçiçek Hastanesi’nde ziyaret edip takdim ettiler

Telsim Süper Ligi’nde her hafta oynanan maçların ardından Havadis Spor Servisi tarafından belirlenen haftanın başarılıları İpekay Ltd. tarafından dün yine ödüllendirildi. Süper Lig’de 25. haftanın başarılıları ödüllerini düzenlenen törenle aldı. Oynanan bu maçlar ile Çetinkaya şampiyonluğunu da ilan etmişti.
Futbolda her hafta sonu Süper Lig’de oynanan futbol karşılaşmalarını değerlendirerek, “Haftanın Teknik Adamı”, “Haftanın Futbolcusu” ve “Haftanın Hakemi”ni seçen Havadis Spor Servisi, 25. haftanın başarılılarına da İpekay Ltd.’de düzenlenen törenle hediyelerini takdim etti.
Hafta sonu oynanan maçlar sonrasında Havadis Spor Servisi’nce belirlenen Haftanın Teknik Adamı Çetinkaya Teknik Sorumlusu Turan Altay,  Haftanın Hakemi Lefke-Mağusa Türk Gücü maçı ile Ecvet Kanatlı ve Haftanın Futbolcusu Çetinkaya’dan Musa ödüllerini dün aldılar.
İpekay Ltd.’de düzenlenen törende Turan Altay ve Ecvet Kanatlı’ya İpekay Ltd.’nin ülkemize getirdiği GlaxoSmithKline (GSK) firmasına ait Breathe Right ürünlerinden hediyeler takdim edildi. Ödüllerini İpekay muhasebe yetkilileri Nesrin Konut ve Ayşe Ertam verdiler.

Musa ödülünü yatağında aldı

Yenicami ile oynanan son karşılaşmada ayağı kırılan Musa Şanlıer, Girne Akçiçek Hastanesi’nde ameliyat oldu. Akçiçek Hastanesi’nde tedavisi devam eden Musa bu ödülü yatağında almak zorunda kaldı. Havadis Gazetesi Spor Müdürü Mustafa Özsoy, Havadis Spor Servisinden Coşkun Kutay, Tonguç Kotak ve İpekay Ltd. Genel Müdürü Mehmet Özler, Musa’ya hem geçmiş olsun ziyaretinde bulundular hem de ödülünü takdim ettiler.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King