Başarılılar Ödüllendirildi

4 Nisan 2013 Perşembe | 12:36
Başarılılar Ödüllendirildi
Kıbrıs Town Houses

Havadis Spor Servisi tarafından her hafta oynanan Süper Lig maçları sonrası belirlenen “Haftanın Başarılıları” İpekay Ltd. sponsorluğunda ödüllendirilmeye devam ediyor

Geçtiğimiz haftanın başarılıları seçilen Haftanın Teknik Adamı Yenicami Teknik Sorumlusu Osman Emiroğlu, (ödülünü kaleci antrenörü Hakan Dervişoğlu aldı), Haftanın Hakemi DTB-Yenicami maçı ile Kerem Eran ve Haftanın Futbolcusu Cihangir kalecisi Türkkan Delideniz ödüllerini dün aldılar

Telsim Süper Ligi’nde her hafta oynanan maçların ardından Havadis Spor Servisi tarafından belirlenen haftanın başarılıları İpekay Ltd. tarafından dün yine ödüllendirildi. Süper Lig’de 22. haftanın başarılıları ödüllerini düzenlenen törenle aldı.
Futbolda her hafta sonu Süper Lig’de oynanan futbol karşılaşmalarını değerlendirerek, “Haftanın Teknik Adamı”, “Haftanın Futbolcusu” ve “Haftanın Hakemi”ni seçen Havadis Spor Servisi, 22. haftanın başarılılarına da İpekay Ltd.’de düzenlenen törenle hediyelerini takdim etti.
Hafta sonu oynanan maçlar sonrasında Havadis Spor Servisi’nce belirlenen Haftanın Teknik Adamı Yenicami Teknik Sorumlusu Osman Emiroğlu, (ödülünü kaleci antrenörü Hakan Dervişoğlu aldı), Haftanın Hakemi Doğan Türk Birliği-Yenicami maçı ile Kerem Eran ve Haftanın Futbolcusu Cihangir kalecisi Türkkan Delideniz ödüllerini dün aldılar.
İpekay Ltd.’de düzenlenen törende başarılılara İpekay Ltd.’nin ülkemize getirdiği GlaxoSmithKline (GSK) firmasına ait Breathe Right ürünlerinden hediyeler takdim edildi.