Bağcıl’dan transfer atağı

18
Bağcıl’dan transfer atağı

Süper Lig’in güçlü ekiplerinden B. Bağcıl, Yenicami’nın orta sahadaki başarılı oyuncusu Behiç Kum ile anlaştı. Yenicami’nin B. Bağcıl’dan transfer ettiği Behiç’in Yenicami serüveni geçtiğimiz gün gözden çıkarılması ve kendisini takım bulmasının iletilmesi ile son bulmuştu.
Zaman kaybetmeyen B. Bağcıl takımı da eski futbolcusu Behiç ile anlaşarak ilk transfer girişimini yaptı. Bağcıl yönetimi bugün Yenicami yöneticileri ile görüşüp transferi görüşecekler. İki takım da anlaşması durumunda bu transfer gerçekleşmiş olacak.
Bahiç Kum’a ilaveten B. Bağcıl ayrıca Arif Özürk’ü de takibe aldı. Binatlı’dan Lefke’ye giden ve 3 sezondur başarılı bir grafik çizen Arif Öztürk konusunda da Lefke ile görüşmeler hız kazandı. Bu transferin de 1-2 gün içinde şekillenmesi bekleniyor.

Teknik direktör konusu görüşülecek

2012-2013 sezonunu Sertaç Karayel’in teknik yönetiminde tamamlayan B. Bağcıl, 2013-2014 sezonu öncesinde genç teknik adam ile yolları ayırmıştı. Yeni teknik direktör arayışlarını sürdüren Güzelyurt bölgesi ekibi fazla zaman kaybetmek istemiyor. Bağcıl yönetimi bugün görüşmelerini hızlandırarak teknik direktör konusunu sonuçlandırmayı hedefliyor.