En Üst

30 Nisan 2017

Atletico, Arda’nın fiyatını açıkladı

Atletico, Arda’nın fiyatını açıkladı
Haber İçi Üst

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın ısrarlı Arda teklifleri en sonunda sonuç verdi. Atletico Madrid’in bir türlü satmaya yanaşmadığı Arda için sürekli nabız yoklayan Aysal’a, Jesus Gil net bir rakam telaffuz etti.

Aysal’ın 8 milyon euro’luk teklifini komik bulan ve kabul etmeyen Atletico Madrid Başkanı Gil, 24 saat önce kesin bir dönüş yaparak Galatasaray’a, “17 milyon euro verin Arda’yı alın” cevabını verdi. Arda için son olarak sattığı 12 milyon euro rakamını baz alan Ünal Aysal ise şu anda 17 milyon euro’luk dev rakamı Arda’ya verip vermeme konusunda kararsız.

KARARI TERİM VERECEK

Aysal son olarak Atletico’ya Riera artı 12 milyon euro teklif etmişti ancak Gil bu teklife olumlu yaklaşmadı. İspanyol futbolcu da Atletico’dan Galatasaray’dan aldığı 3 milyon euro’yu talep ettiği için, rakam 17 milyona kadar çıktı.

Aysal, Arda için son kez teknik patron Terim ile görüşecek ve transfer netlik kazanacak. Terim’in görüşünü bildirmesinin ardından Aysal, 17 milyon euro’yu vermeyi kabul ederse bayram sonrası Arda’nın transferi için hemen düğmeye basılacak.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King