En Üst

26 Nisan 2017

Atalay ve Yıldırım KKTC’de

Atalay ve Yıldırım KKTC’de
Haber İçi Üst

Türkiye Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, bugün günübirlik ziyaret için KKTC’ye geliyor. Konuk bakanlar birçok açılışa, temel atmaya ve toplantıya katılacak.
Atalay ve Yıldırım bugün sabah 08.50’de gelecekleri KKTC’de ilk olarak Gazimağusa’da Palm Beach Otel’de 09.30’da yer alacak “KKTC ekonomisi” gündemli kahvaltılı toplantıya katılacak.
Saat 11.30’da Gazimağusa-İskele Bölünmüş Yolu ile saat 12.00’de DAÜ-Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı’nın açılışına katılacak konuk yetkililer onurlarına, saat 13.30’da Bağ Restaurant’ta yemek verilecek.

Lefkoşa-Kuzey çevre yolunun temeli atılacak
Konuk bakanlar saat 15.00’te Lefkoşa-Kuzey Çevre Yolu temel atma törenine katılacak.
Lefkoşa-Güzelyurt Anayolu, Gönyeli Ağıllar Kavşağı’ndaki törenin ardından Atalay ve Yıldırım ayrı temas ve açılışlara katılacak. İki bakan, saat 19.00’da Başbakan İrsen Küçük’ün onurlarına vereceği Lefkoşa Merit Otel’deki akşam yemeğine birlikte katıldıktan sonra saat 21.00’de KKTC’den ayrılacak.

Atalay YDÜ veterinerlik fakültesi temel atma törenine katılacak
Programa göre, TC Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, çevre yolu temel atma töreninden sonra saat 16.00’da YDÜ Veterinerlik Fakültesi temel atma törenine katılacak. Atalay, TC Lefkoşa Büyükelçiliği ikametgahında bir süre dinlendikten sonra ise BRT’de TV programı çekimine geçecek.

Yıldırım e-Devlet İcra Kurulu toplantısına katılacak
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ise, temel atma töreni sonrası saat 16.00’da e-Devlet İcra Kurulu toplantısına katılacak. Sayıştay binasında yer alacak bu toplantının ardından saat 18.30’da basın toplantısı da düzenlenecek.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King