Aslanla aynı kafeste 1 yıl yaşayacak

0
12
Aslanla aynı kafeste 1 yıl yaşayacak

Pylyshenko, 2011'de beş hafta boyunca bir aslanla beraber yaşamasının ardından bu yıl tekrar aslanlarla birlikte yaşamayı planlıyor. Ancak Pylyshenko, bu kez kafeste bir yıl geçirmek istiyor.

ASLANLARA BAKIM EVİ YAPACAK

Rus gazetesi Segodnya'nın haberine göre Alexander Pylyshenko, Vasylivka şehrinde bulunan özel hayvanat bahçesinde yardım toplamak için aslanlarla yaşayacak. Pylyshenko, toplamak istediği 45 bin dolarlık yardımla aslanlar için bakım evi inşa edecek.

İNTERNETTEN CANLI YAYINLANACAK

Pylyshenko bir yıl boyunca aslanlarla yaşamayı başarırsa, Ukrayna'da daha önce kendine ait 35 günlük rekorunu kıracak. Aslanlarla geçirdiği süreyi resim yaparak ve aslanlar hakkında kitap yazarak geçirmeyi planlayan Pylyshenko'nun görüntüleri kafesin içine yerleştirilecek 4 kamera ile kendi web sitesinde yayınlanacak .

AYNI YEMEĞİ PAYLAŞIP BİRLİKTE UYUDULAR

Pylyshenko, 2011 yılında beş hafta boyunca aslanla aynı kafeste aynı yemeği paylaştı, aynı yerde birlikte uyudu. Kendi hijyenini kafesin içerisinde bulunan tuvalet ve duş ile sağlayan Pylyshenko, kafeste aslanların keskin kokulara duyarlı olmasından dolayı şampuan, duş jeli, deodorant, bira ve sigara gibi ürünler barındıramadı.