Magazin

Aşk şarkıları Güzelyurt’tan yükseldi

36. Güzelyurt Portakal Festivali kapsamında, Dörtgazi Lojistik ve Yaşar Akpolat sponsorluğunda gerçekleşen Mustafa Ceceli konseri büyük ilgi gördü.

İskeleden sonra Güzelyurt’ta sahne alan Ceceli “Es” şarkısıyla Amfi Açık Konser Alanı’nda konuklara unutulmaz bir gece yaşattı.
“Sevgilim”, “Aman”, “Sağlıkta”, “Eksik”, “Unutamam”, “Bir Yanlış Kaç Doğru” gibi sevilen şarkılarını seslendiren Ceceli konser süresince enstrümantal aletleri de çalmayı ihmal etmedi. Davulda adeta kendiden geçen sanatçı Amfi Açık Konser Alanı’nı dolduran binlerce hayranına müzik ziyafeti sundu.

Konser alanını beğendi
Üç yıl önce yine Güzelyurt Portakal Festivali’nde konser verdiğini anımsatan Mustafa Ceceli, Amfi Açık Konser Alanı’nı beğendiğini ifade etti. Konserde Sezen Aksu ve Orhan Gencebay şarkılarına da yer veren sanatçı sahne performansıyla hayranlarını bir kez daha büyüledi.

Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar konserde sanatçıya plaket ve sepette portakal takdim ederek, sanatçıya teşekkür etti. Özçınar, konserin sponsorları olan Dörtgazi Lojistik ve Yaşar Akpolat’a teşekkür plaketi verdi.

Portakalın tadına baktı
Ceceli sahnede kendisine ikram edilen portakalı soyarak tadına baktı ve portakal diyarında olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, son şarkısını hayranlarının arasında söyledi.

Daha Fazla Gösterİlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı