“Artık fedakarlık yapamam”

0
25
“Artık fedakarlık yapamam”

GEÇİTKALE’YE GİDECEK: Mehmet Sakallı, Yeniboğaziçi Teknik Direktörü Kılıçali Kahraman ile görüştüğünü fakat ona artık bu şartlarda Yeniboğaziçi forması giymesinin imkansız olduğunu söyledi. Sakallı serbest transfer hakkına da sahip olduğunu ancak bu sürecin geçtiğinden dolayı kiralık olarak kendisini isteyen Geçitkale’ye gidebileceğini belirtti

Süper Lig’in yeni takımı Yeniboğaziçi’nde futbolcuların yöneticileri ile sorunları devam ediyor. Geçen yıldan ilk on birde oynayan 4 futbolcusu ile anlaşma sağlayamayan Yeniboğaziçi’nde ipler bir bir kopmaya başladı. Bu futbolcular içerisinde yer alan Mehmet Sakallı, Yeniboğaziçi yöneticileri ile son bir kez daha görüştü ancak maddi konuda anlaşamayınca yollarını ayırdı. Bu arada Yeniboğaziçi’nin diğer 2 tecrübeli futbolcuları Hüseyin Gökşan ve Türker’in de Yeniboğaziçi yöneticileri ile yaptıkları görüşmelerde anlaşamadıkları öğrenildi.
Artık fedakarlık olmaz
Yeniboğaziçi’nde 4 sezondur forma giyen Mehmet Sakallı dün gazetemizi ziyaret ederek kulüp ile gelişmeler hakkında bilgi verdi. Yeniboğaziçi camiasını çok sevdiğini ve 3 sezondur formayı severek giydiğini belirten Mehmet Sakallı her yıl maddi konuda hep fedakarlık yaparak bugünlere geldiğini belirtti.  Her yıl çok komik paralar karşılığında futbol oynadığını belirten Sakallı bu yıl yöneticilerin aynı duruşu sergilediğini fakat kendisinin gelinen bu noktada fedakarlık yapmasının mümkün olmayacağını belirtti.
Geçitkale istiyor
Tatil için yurt dışında bulunduğunu belirten Mehmet Sakallı adaya döndükten sonra Yeniboğaziçi Teknik Direktörü Kılıçali Kahraman ile de görüştüğünü ancak ona da artık bu şartlarda takımda oynamasının mümkün olmayacağını söylediğini açıkladı. Sakallı bu yıl serbest transfer hakkına da sahip olduğunu fakat bu süreci kaçırdığı için kiralık olarak başka takıma transfer olabileceğini belirtti. Uzun süredir Geçitkale’nin kendisine talip olduğunu belirten Sakallı eğer anlaşma sağlanırsa kiralık olarak Geçitkale’ye gidebileceğini söyledi.