En Üst

29 Nisan 2017

Arabacıoğlu’ndan “Doğru Dürüst Lefkoşa” ziyaretleri

Arabacıoğlu’ndan “Doğru Dürüst Lefkoşa”  ziyaretleri
Haber İçi Üst

Demokrat Parti (DP) Lefkoşa Belediye Başkan adayı Dr. Mustafa Arabacıoğlu ve Belediye Meclis üyesi adayları “Doğru Dürüst Lefkoşa” için neler yapılacağını anlatmak için başlattıkları bölge ziyaretlerine devam ediyor.

DP’den verilen bilgiye göre, Göçmenköy Bölgesi’ni ziyaret eden Arabacıoğlu ve adaylara, Lefkoşa İlçe Başkanı Kemal Öztürk, Kadın Örgütü Başkanı Esen Yalın Aktoprak, Gençlik Örgütü Başkanı Münür Öztürk ve partililer eşlik etti.

Mustafa Arabacıoğlu, ziyaretler sırasında vatandaşlarla sohbet etti ve Lefkoşa için yapacaklarını anlattı. Arabacıoğlu, yaşanan kaosu Lefkoşa’nın hak etmediğine işaret ederek, “Lefkoşa’mızın bir kere daha bu kötü günleri yaşamaması için her türlü çalışma ve projeyi hazırladık” dedi.

Konuşmalarında, 14 aylık sürede doğruluk, dürüstlük, şeffaflık ve tarafsızlık ilkesine bağlı kalacaklarının sözünü de veren Arabacıoğlu, “7 Nisan günü bana ve ekibime vereceğiniz oy ile doğruluk ve dürüstlüğe duyduğunuz hasreti mühürlemiş olacaksınız. Doğru dürüst Lefkoşa için çalışacağız ve Lefkoşa’mız yeniden bu kötü günlerine dönmeyecek ” şeklinde konuştu.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King