En Üst

27 Nisan 2017

Arabacıoğlu: Tecrübemiz ve ekibimizle üstesinden gelemeyeceğimiz sorun yok

Arabacıoğlu: Tecrübemiz ve ekibimizle üstesinden gelemeyeceğimiz sorun yok
Haber İçi Üst

Arabacıoğlu ile LTB Meclis üyesi adayları, 7 Nisan Pazar günü yapılacak Belediye ara seçimleri çalışmaları çerçevesinde, DP Genel Başkanı Serdar Denktaş’ın da katılımıyla Haspolat’ı ziyaret etti.
DP’den yapılan açıklamaya göre, Mustafa Arabacıoğlu, Haspolat sakinlerine, seçilmesi halinde Lefkoşa için neler yapacağını anlattı.

Mustafa Arabacıoğlu, Lefkoşa'nın her bölgesine eşit seviyede hizmet götüreceklerini daha önce açıkladıklarını hatırlatarak, “Lefkoşa'nın genelinde olduğu gibi Haspolat'ta da oluşan çevre kirliliği halk sağılığını tehdit etmektedir. Bu soruna derhal çözüm getireceğiz. Kanalizasyon sorunu gibi halk sağlığını tehdit eden her unsur önceliğimizdir. Bu konuda taviz vermemiz, sorunu zamana bırakmamız söz konusu olamaz” dedi.

Yirmi yıllık siyasi yaşamında bulunduğu görevleri ve üstlendiği sorumlulukları hatırlatan Arabacıoğlu şöyle dedi:

“Bilgi ve birikimlerimizi, LTB'nin sorunlarını çözmek için kullanacağız. Bilindiği üzere belediye meclis üyesi adaylarımızın hepsi siyasette yeni isimlerden oluşmaktadır. Her biri kendi alanında uzman ve yaptıkları işlerde başarılı olmuş kişilerdir. Dolayısıyla tecrübemiz ve ekibimizle üstesinden gelemeyeceğimiz sorun yok.”

Arabacıoğlu, LTB'deki sorunları 14 ay gibi kısa bir sürede çözeceğini ileri sürerek, halkın dürüstlüğe inandığını ve kendisiyle ekibine bu nedenle vereceği destekle 8 Nisan'dan itibaren Lefkoşa’nın “doğru dürüst” yönetilerek yarınlara daha güvenle bakılacağını kaydetti.

Seçilmeleri halinde LTB’de etkin bir iç denetim sistemi kurulacağını ifade eden Arabacıoğlu, bunun yanında mali yönetim ve envanter yönetimi planlamasının yapılacağını belirtti.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King