Antrenmanda Terim fırtınası esti

0
19
Antrenmanda Terim fırtınası esti

Tecrübeli hoca, çift kale maçta zaman zaman oyunu durdurarak oyuncularını uyardı. Ön taraftaki futbolculardan pres yapmalarını ve topu kazanmalarını isteyen Terim, bir pozisyonda Burak’ın, rakibe rahat rahat kendi alanlarına geçme fırsatı vermesi üzerine oyunu kesti. Terim, golcüye, “5 metre daha fedakârlık yapacaksın. Orada sen bırakırsan 5 kişinin daha emeği var ve ona yazık olur” dedi.
Eboue, Chedjou, Dany, Riera, Hamit, Selçuk, Sneijder, Emre, Burak ve Drogba’dan oluşan yeşil takımın, gelen uyarılar sonrası beyaz takımı bir pozisyonda hataya zorlaması ise Terim’in memnun etti. Terim bu kez de “Bravo işte hataya zorladınız” dedi.
Sarı-kırmızılılarda Semih ve Melo takımdan ayrı düz koşu yaparken, Hakan Balta’nın ise tedavisinin sürdüğü belirtildi.  Melo ve Semih’in Fenerbahçe ile yapılacak Süper Kupa finaline kadar hazır olması bekleniyor.

Drogba kalede!

Didier Drogba, antrenmanın sonunda kaleye geçti. Sneijder’in penaltıların çaresiz kalan süper yıldız, antrenör Hasan Şaş’ın penaltısında ise iyi uzandı ve kurtardı. Ümit Davala ise vuruşunu gol yaptı. Bu arada Melo, antrenman sonunda basın mensuplarının fotoğraf taleplerini geri çevirmeye niyetlenince devreye Drogba girdi ve Brezilyalı oyuncunun bu isteği yerine getirmesini sağladı.