En Üst

22 Temmuz 2017

Haber Üst

Annesinin mezarına gidemedi

Annesinin mezarına gidemedi
Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

BY Ajans

Yeşilköy Ziyamet köyleri arasında benzin ve hırdavat dükkanı olan Mehmet Ali Mehmetalioğulları dün 10.30 sularında forkliftin üzerinde bulunan çimento torbalarının altında kalarak feci şekilde can verdi.
Mehmetalioğulları’nın forklift ile çimento taşıdığı ve zincire sıkışan halatı kurtarmaya çalışırken, zincirin kopması sonucu forkliftin üzerinde bulunan malzemenin üzerine düştüğü öğrenildi.
Mehmetalioğulları, üzerine düşen çimento torbaları ile forkliftin arasında sıkışarak can verdi. Olay yerinde hayatını kaybeden Mehmetalioğulları’nın cesedi Gazimağusa Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı.
Mehmetalioğulları’nın cenazesinin bugün öğlen Kaleburnu köyünde gömülmesi bekleniyor.

Mezarlığa gidecekti
Olay yerindeki aile yakınlarından edinilen bilgiye göre,  Mehmetalioğulları’nın çalışanının izinli olduğu ve kendisinin de iş yerini kapatıp, kız kardeşi ile Kaleburnu’na annesinin mezarına gitmeye hazırlandığı öğrenildi.
Çıkmaya hazırlandığı sırada, gelen bir müşteriye yardımcı olmak isteyen Mehmetalioğulları, acı kaderi ile yüzleşti.
Mezarlığa gitmek için kendisini bekleyen kardeşi ise, acı haberle yıkıldı. Çevresinde sevilen ve çalışkan biri olarak bilinen Mehmetalioğulları, yıllardır, kendi ismini taşıyan benzinlikte Karpaz halkına hizmet vermekteydi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App